درباره ما

بیانیه ماموریت

ما متفاوت و بلند پروازانه فکر می‌کنیم! تخصص ما تولید غذایی خوشمزه و اقتصادی در کلاس بین المللی با استفاده از بهترین مواد اولیه است. پاسخگویی سریع، صمیمی و سیستماتیک به مشتریان و ایجاد محیطی جذاب، مدرن و هیجان انگیز از اولویت‌های اصلی برگرلند است تا مشتریان لحظاتی لذت بخش و به یاد ماندنی را با ما تجربه کنند.

تحقيق و توسعه

برگرلند به عنوان یکی از برندهای پیشرو در صنعت فست فود ايران همواره تلاش کرده است ضمن بررسی محصولات برندهای تراز اول دنیا  بتواند محصولاتی متنوع ، متفاوت ، خوشمزه با کیفیت جهانی را در اختیار مردم ايران كه لايق بهترين‌ها هستند قرار دهد. واحد تحقیق و توسعه مجموعه برگرلند باهدف بررسی میزان محبوبیت و نزدیکی غذاها به ذائقه مشتریان ، بهبود نقاط ضعف و همچنین ارائه محصولات جدید از بازخوردهای دریافتی از جانب مشتریان، پیشنهادات درون سازمانی و تحقیق و پژوهش بر روی محصولات و خدمات ارائه شده توسط برندهای مطرح فست فود دنیا بهره می‌گیرد.

امور مشتریان در برگرلند

در برنامه ریزی‌های خود همواره تلاش می‌کنیم که کسب و کار خود را از دید مشتری دیده و تجربه مشتریان را در نظر بگیریم تا بتوانیم در مسیر افزایش میزان رضایت‌مندی مشتریان عزیز گام برداریم. در گام اول سامانه جامع نظرسنجی را ایجاد نموده به طوری که مشتریان می‌توانند با شرکت در نظرسنجی انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارند، تمامی نظرات دریافت شده از سوی مشتریان مورد بررسی قرارگرفته و در تصمیم گیری‌ها بکار گرفته می‌شود. در گام بعدی با هدف رسیدگی به شکایات مشتریان از محصولات یا خدمات سیستم شکایت مشتریان برگرلند را راه اندازی نمودیم تا از طریق برقراری ارتباط موثر با مشتریان، در قالب اقدامات جبرانی نارضایتی‌ها را برطرف، و با اقدامات اصلاحی موارد نارضایتی را به صورت ریشه‌ای بررسی و حل نماییم. در گام آخر باشگاه مشتریان را به‌منظور افزایش تعامل و ارتباط دوسویه با مشتریان عزیز افتتاح نموده تا بتوانیم خدمات و تخفیفات ویژه‌ای را به اعضاء باشگاه مشتریان برگرلند ارائه نماییم.

کنترل کیفیت و آزمایشگاه ها

ارائه محصولات باکیفیت همواره یکی از اولویت‌های اصلی مجموعه برگرلند می‌باشد، همانطور که میدانیم استفاده از مواد اولیه تازه و مرغوب اولین قدم در مسیر ارائه محصولی با کیفیت می‌باشد، بدین منظور جهت تهیه محصولات برگرلند همواره از گوشت و مرغ تازه و گرم و هم‌چنین مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تحت نظارت مستمر واحد کنترل کیفیت و بازرسان بهداشت استفاده می‌شود. باتوجه به میزان اهمیت نگهداری مناسب مواد اولیه، این مجموعه جهت حفظ کیفیت مواد اولیه خود از تجهیزات و دستگاه‌هایی با تکنولوژی روز دنیا درمحیط کارخانه و شعب استفاده می‌کند.